Strona festiwalu Jazz w Ruinach korzysta z plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania zawartości strony. Możesz sam określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. (zamknij).

(sprawdź jak - mozilla firefox) (sprawdź jak - chrome) (sprawdź jak - internet explorer)

(zaakceptuj i zamknij)

 
 
Logotyp
Marco na pokładzie

Po pierwsze jesteśmy wdzięczni za wsparcie udzielone już po raz drugi. Ale by nie koncertować się tylko na sobie chcemy zwrócić uwagę, że firma Marco powołała do życia fundację, za pośrednictwem której przeznacza środki własne, ale także pozyskiwane od innych darczyńców na cele wpierające rozwój lokalnej społeczności, zarówno jako grupy, ale także osób indywidualnych.


483


„Przemyślanymi działaniami pomagać w rozwiązywaniu problemów, dając tym samym przykład, że taka droga ma sens” – taka misja przyświeca fundacji, której działania pomogły zrealizować m.in. XV Rajd św. Jerzego, XIX Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne, spotkanie Pozytywni dla życia - walczymy z cukrzycą, ale także wesprzeć Laurę walczącą z wrodzoną cytomegalią, Julkę od urodzenia chorującą na mózgowe porażenie dziecięce, Dalię cierpiącą na autyzm i zaburzenia integracji sensorycznej by wymienić tylko kilka zrealizowanych celów. I to wszystko w pierwszym roku istnienia fundacji, bo MarcoPomaga istnieje od grudnia 2016.


Dziękujemy za wspierania działań kulturalnych, w tym festiwalu młodych, wschodzących gwiazd muzyki i grafiki z całego świata, czyli festiwalu Jazz w Ruinach.


YouTube