Strona festiwalu Jazz w Ruinach korzysta z plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania zawartości strony. Możesz sam określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. (zamknij).

(sprawdź jak - mozilla firefox) (sprawdź jak - chrome) (sprawdź jak - internet explorer)

(zaakceptuj i zamknij)

 
 
Logotyp
Instrumentów portrety przedziwne

Z wielką radością zapraszamy na trzecią już z rzędu prezentację prac podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach, której opiekunem i pomysłodawcą jest Marek Grzebyk. Po raz kolejny będzie ona towarzyszyć festiwalowi Jazz w Ruinach i będzie ona swoistym suplementem odbywającego się przy tej okazji Międzynarodowego Przeglądu Plakatu.


Prezentacja prac podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach odbywać się będzie pod hasłem „Instrumentów portrety przedziwne”. Będzie dostępna od pierwszego do ostatniego dnia festiwalu w holu Ruin Teatru Victoria.


„Kilkanaście prac wykonanych techniką kolażu jest owocem wspólnej pracy grupy podopiecznych WTZ Gorzyce oraz ich instruktora. Powstały w czasie zajęć na których, od dłuższego już czasu próbujemy znaleźć przestrzeń w której muzyka spotyka się z plastyką.” – mówi Marek Grzebyk.


„W imieniu moich podopiecznych i swoim chcę bardzo serdecznie podziękować Śląskiemu Jazz Clubowi oraz prof. Tomaszowi Kipce (kuratorowi Przeglądu) za umożliwienie nam wzięcia udziału w tak zacnej i prestiżowej imprezie” – konkluduje Grzebyk.

539

YouTube