Strona festiwalu Jazz w Ruinach korzysta z plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania zawartości strony. Możesz sam określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. (zamknij).

(sprawdź jak - mozilla firefox) (sprawdź jak - chrome) (sprawdź jak - internet explorer)

(zaakceptuj i zamknij)

 
 
Logotyp
Ruiny ruszą po raz czternasty

Festiwal Jazz w Ruinach już po raz 14ty zaprasza do Ruin Teatru Victoria w Gliwicach na spotkanie z młodą sztukę spod niemal każdej szerokości geograficznej. Młode, wschodzące gwiazdy światowej sceny jazzu i muzyki improwizowanej. Przedstawiciele młodej generacji artystów grafików z całego świata. I powoli wkraczamy również w świat sztuki filmowej i sztuk wizualnych w ogóle.

A to wszystko w „pachnących” historią ruinach spalonego Teatru Victoria. Jak zwykle na początku sierpnia.


520

 

Odbędą się również warsztaty dla najmłodszych adeptów sztuki muzycznej, jak zwykle pod okiem doskonałych wykładowców. I razem z tym wykładowcami zaprezentują się w ostatni dzień festiwalu na dużej scenie, by pokazać efekty tychże warsztatów.

Zaczniemy też od prezentacji gliwickiej młodzieży skupionej wokół Zespołu Jazzowego PSM im. Różyckiego w Gliwicach działającym pod kierownictwem Jarosława Spałka.

Na zakończenie każdego dnia koncertowego jam session w Klubie Muzycznym 4art.

Czyli jak zwykle, mnóstwo atrakcji, cała paleta twórczych emocji i doznań. Szczegóły znajdziesz w programie.

 

Przybywaj, bo naprawdę warto.

YouTube