Strona festiwalu Jazz w Ruinach korzysta z plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania zawartości strony. Możesz sam określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. (zamknij).

(sprawdź jak - mozilla firefox) (sprawdź jak - chrome) (sprawdź jak - internet explorer)

(zaakceptuj i zamknij)

 
 
Logotyp
After workshops – koncert

11 sierpnia 2018, sobota, godz. 18:00

Jak co roku, podczas festiwalu Jazz w Ruinach odbywają się warsztaty muzyczne dla młodych adeptów, głównie uczniów szkół muzycznych, ale nie tylko. Zajęcia prowadzą wybitni muzycy, kompozytorzy i instrumentaliści, z kraju i ze świata. Koordynatorem warsztatów jest Jarosław Spałek, związany z PSM im. Różyckiego w Gliwicach, gdzie edukuje „młody narybek jazzu” m.in. poprzez prowadzenie Zespołu Jazzowego złożonego z kilkunastu członków. Festiwal Jazz w Ruinach zawsze rozpoczynamy od prezentacji tego zespołu.

568

Jest też już pewną tradycją, że po warsztatach organizowanych w ramach festiwalu Jazz w Ruinach uczestnicy wraz z instruktorami prowadzącymi zajęcia występuję na dużej scenie festiwalowej otwierając ostatni dzień festiwalu, pokazując efekty warsztatów i zdobywając pierwsze szlify na dużej scenie przed festiwalową publicznością.

 

Wstęp wolny

YouTube