Andrea Ladanyi:
Absolwentka węgierskiej Narodowej Akademii Baletu. Solistka „The Győri Ballet Company”, zespołu prowadzonego przez choreografa Ivána Markó. Uczestniczka kursów baletowych, tańca nowoczesnego i jazzu organizowanych w Toronto, Nowym Jorku i Los Angeles. Solistka Teatru Miejskiego w Helsinkach, w Finlandii, gdzie pracuje pod okiem Jormy Uotinen.

1991-1992 - solistka fińskiej Opery Narodowej (choreograf: Jorma Uotinen)
1995- tworzy i prowadzi własny zespół “La dance company”
1999-2002 – gościnnie występuje w Central Europe Dance Theatre
2005 – kończy węgierską National Academy of Film and Theatre jako reżyser - choreogaf


India Czajkowska:

Wokalistka, kompozytorka i pianistka.
Absolwentka Szkły Muzycznej II stopnia w Łodzi.
Ukończyła również studia w Instytucie Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Lubi wokalne eksperymenty, od sonorystyki wokalnej po przetwarzanie i kreację głosu przez urządzenia elektroniczne, tworzenie dźwiękowych obrazów. Korzysta również z fortepianu preparowanego pracując przy nowatorskich projektach muzyki improwizowanej łącząc brzmienia akustycznej muzyki kameralnej z elektronicznymi przetworzeniami.

W październiku 2008 roku jej debiutancki i mocno awangardowy album „Cosmospir” ukazał się nakładem wydawnictwa Sunt Leones, (Milano, Włochy).

Jednym z jej ostatnich projektów jest Mermago - Trio z udziałem Ryszarda Lateckiego (trąbka) i Maćkiem Cierlinskim (instrumenty elektroniczne). Album ukazał się pod koniec 2010 roku.


Gergo Borlai:

Grał na perkusji od kiedy ukończył trzeci rok życia. Jest jednym z najciekawszych europejskich perkusistów. Zresztą jego kunszt jest doceniany szeroko poza granicami Europy. Współpracuje z takimi gigantami jak: Chick Corea, Joe Zawinul czy John Mclaughlin. Otrzymał „Złotą Pałkę” na festiwalu " Drummer world ".

Jak na razie wydał cztery albumy solowe. Jako perkusista, ale również kompozytor i aranżer brał udział w powstaniu ponad stu projektów.


David Kollar:

Gitarzysta, eksperymentator i kompozytor muzyki filmowej i teatralnej.
Odbył trasę po europejskich kinach z reżyserem Dmitrym Trakovskym z Los Angeles. Dmitry zrealizował obraz o Andrzeju Tarkowskim pod tytułem “ MEETING ANDREI TARKOVSKY”. David realizował na żywo muzykę do tego obrazu. Współpracował również przy filmie autorstwa Mikhaila Vernera.

W sumie David wydał pięć solowych albumów i jedno DVD z rejestracją koncertu pod tutyłem "One night in Budapest".


Andrea Ladanyi - taniec
Gergo Borlai - perkusja, intr. elektroniczne
India Czajkowska - wokal
David Kollar - gitary


Wstęp na koncert jest wolny.