Wśród osób zaproszonych do udziału znajdują się twórcy profesjonalni oraz studenci uczelni i wydziałów artystycznych z kraju i zagranicy.
Tomasz Kipka
(kurator wystawy)
Absolwent Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w 2001 roku w Katedrze Projektowania Graficznego w pracowni prof. Artura Starczewskiego. W 2007 roku uzyskał tytuł doktora w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie artystycznej sztuki piękne.
Pracuje na stanowisku adiunkta w Katedrze Projektowania Graficznego Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. W ramach działalności dydaktycznej realizuje przedmioty: Projektowanie graficzne, Struktury wizualne, Psychofizjologia widzenia oraz Przygotowanie projektu do druku. Zajmuje się projektowaniem graficznym i grafiką. Działa szczególnie na polu identyfikacji wizualnej, znaków graficznych, plakatu i grafiki edytorskiej.
Bierze udział w wystawach w kraju i zagranicą, m.in. w Finlandii, Chinach, Czechach, Hong Kongu, Iranie, Japonii, Rosji, Słowenii, Słowacji, Tajwanie, Ukrainie. Jest laureatem nagród i wyróżnień, w tym: prestiżowej nagrody Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Grafików Projektantów ICOGRADA (2007), Grand Prix Międzynarodowego Triennale Plakatu Ekologicznego w Zilinie (Słowacja, 2008). Autor m.in. znaków graficznych miast Pabianice i Radzionków, okolicznościowych znaków graficznych z okazji 40-lecia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, 10-lecia Restytucji Praw Miejskich Radzionkowa, 1200-lecia Cieszyna i 10-lecia Restytucji Powiatu Tarnogórskiego oraz herbu i flagi Starego Dzierzgonia na Pojezierzu Iławskim.
Członek Vibre International Group oraz rady programowej Akademii Edukacji Ekologicznej.


Wstęp na wystawę jest wolny.