Prowadzenie - Kajetan Drozd

Charyzmatyczny muzyk "zakochany" w bluesie i bezgranicznie mu oddany. Gitarzysta, harmonijkarz, autor muzyki i tekstów. Mocno związany ze Śląskiem. Założyciel grupy Siódma w Nocy, z którą między innymi dwukrotnie wygrał konkurs Festiwalu Rawa Blues (2006 i 2008). Obecnie koncertujący również z nowym projektem - Kajetan Drozd Acoustic Trio.

Kajetan koncertował niemal na wszystkich ważnych festiwalach bluesowych w kraju, wygrywając w konkursach większości z nich. Do pozostałych wyróżnień można dodać m.in. zaproszenie muzyków przez red. Piotra Kaczkowskiego do audycji Minimax. Zespół ze swymi utworami jest także obecny na składance muzycznej Minimax.Pl (2008) i na obu edycjach wydawnictwa Antologia Polskiego Bluesa (2008, 2009). Można zaryzykować zatem stwierdzenie, że prawdopodobnie nie ma regionu w kraju, w którym sympatycy bluesa nie znaliby Kajetana i Siódmej w Nocy.

www.kajetandrozd.plUdział w warsztatach jest bezpłatny. Aby zgłosić swój udział należało przesłać kartę zgłoszenia (karta dostępna na stronie www.jazzwruinach.pl)